Poznaj nas

Historia

Historia firmy PHU Zdanowicz to długa droga, która pozwoliła na zdobycie ogromnego doświadczenia i profesjonalizmu w obsłudze i sprzedaży renomowanych, światowych marek samochodów. 
PHU Zdanowicz to pasja motoryzacji i wytrwałość w realizowaniu marzeń. 

Człowiek

Właściciel firmy, Mirosław Zdanowicz, (ur. w 1938 r.), już w latach 1956-1966, był czynnym zawodnikiem motocrossu. Mistrz Polski z roku 1964, od 1970 do 1990 roku był trenerem Kadry Narodowej w motocrossie. Wychowawca trzech w-ce Mistrzów Świata, ponad stu Mistrzów Polski. W latach 1990-1998 szef sportów motorowych w Polsce. W latach 1992-1999 siedmiokrotnie organizował Grand Prix Polski Mistrzostwa Świata w Motocrossie w Gdyni Kolibkach.
Mirosław Zdanowicz to sukcesy - jego wychowankowie aż 24 razy zdobyli tytuły drużynowego Mistrza Polski w motocrossie i rajdach szybkich oraz kilkadziesiąt medali indywidualnych.

Mirosław Zdanowicz
Mirosław Zdanowicz
Prezes Zarządu Spółki

Maria Zdanowicz
Maria Zdanowicz
V-ce Prezes Zarządu Spółki

Aktualności

Siedziba firmy znajduje się w kompleksie budynków przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Wzrost sprzedaży samochodów Subaru oraz SsangYoung staje się motorem rozwoju firmy. 
Niekwestionowanym atutem firmy są: najwyższa jakość świadczonych usług, wysoko wykwalifikowana kadra, oraz nowoczesne zaplecze techniczne.

Referencje

Od samego początku działalności głównym celem firmy jest zaspokojenie i zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego nawet najmniejszego Klienta.
Dla nas każda osoba jest ważna. 

Twoja wersja przeglądarki nie pozwala na poprawne wyświetlanie treści serwisu www.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę.