Kontakt

Kontakt

Salon

Robert Ustarbowski
Kierownik Salonu

Robert Ustarbowski

Telefon: 501 618 667
58 340 55 55 wew. 1

Email: robert.ustarbowski@gdansk.subaru.pl

Artur Rostek
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Artur Rostek

Telefon: 797 061 451
58 340 55 55 wew. 1

Email: artur.rostek@gdansk.subaru.pl

Serwis

Paweł Narloch
Kierownik Serwisu

Paweł Narloch

Telefon: 58 340 55 55 wew. 4

Email: pawel.narloch@gdansk.subaru.pl

Arkadiusz Morawski
Doradca serwisowy

Arkadiusz Morawski

Telefon: 696 808 783
58 340 55 55 wew. 2

Email: arkadiusz.morawski@gdansk.subaru.pl

Filip Olbromski
Doradca serwisowy

Filip Olbromski

Telefon: 570 303 189
58 340 55 55 wew. 2

Email: filip.olbromski@gdansk.subaru.pl

Izabela Omiljanowicz
Młodszy Doradca Serwisowy

Izabela Omiljanowicz

Telefon: 570 304 454
58 340 55 55 wew. 2

Email: izabela.omiljanowicz@gdansk.subaru.pl

Ubezpieczenia

Beata Olbromska
Kierownik Działu Ubezpieczeń

Beata Olbromska

Telefon: 58 340 55 55 wew. 5

Email: beata.olbromska@gdansk.subaru.pl

Likwidacja szkód

Katarzyna Dawicka
Specjalista ds. szkód komunikacyjnych

Katarzyna Dawicka

Telefon: 664 664 592
58 340 55 55 wew. 4

Email: szkody@gdansk.subaru.pl

Części zamienne i akcesoria

Waldemar Kozłowski
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

Waldemar Kozłowski

Telefon: 515 041 090
58 340 55 55 wew. 3

Email: czesci@gdansk.subaru.pl

Robert Grużalski
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

Robert Grużalski

Telefon: 570 302 902
58 340 55 55 wew. 3

Email: czesci@gdansk.subaru.pl

Zarząd

Mirosław Zdanowicz
Prezes Zarządu Spółki

Mirosław Zdanowicz

Maria Zdanowicz
V-ce Prezes Zarządu Spółki

Maria Zdanowicz

Jak do nas dotrzeć?

PHU Zdanowicz

80-314 Gdańsk

Al. Grunwaldzka 256a

Sprawdź mapę dojazdu

PHU Zdanowicz

80-314 Gdańsk

Al. Grunwaldzka 256a

Salon

Telefon: 58 340 55 55 wew. 1

Email:salon@gdansk.subaru.pl

pon - pt: 09:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 15:00

Serwis

Telefon: 58 340 55 55 wew. 2

Email:serwis@gdansk.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 18:00

sobota: 08:00 - 15:00

Dział sprzedaży części i akcesoriów

Telefon: 58 340 55 55 wew. 3

Email:czesci@gdansk.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 18:00

sobota: 08:00 - 15:00

Dział likwidacji szkód komunikacyjnych

Telefon: 58 340 55 55 wew. 4

Email:szkody@gdansk.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 18:00

sobota: 08:00 - 15:00

Dział ubezpieczeń

Telefon: 58 340 55 55 wew. 5

Email:beata.olbromska@gdansk.subaru.pl

pon - pt: 09:00 - 16:00