Oferta modelowa - P.H.U. Zdanowicz
Oferta modelowa

Oferta modelowa

Dostępne modele

Każde Subaru jest wyjątkowe. Niezależnie, czy podróżujesz po utartych szlakach, czy wolisz zboczyć z asfaltu.

Forester e-BOXER

Witaj w świecie nowych możliwości

Przedstawiamy nowego Forestera. Całkowicie przeprojektowany w środku i na zewnątrz osiągnął nowy poziom komfortu, bezpieczeństwa i uniwersalności by wspierać Cię we wszystkich codziennych przygodach – jednocześnie zachęcając do nowych wyzwań. Z wytrzymałym nadwoziem, które jest zwrotne, a jednocześnie przestronne i komfortowe wewnątrz, Forester oferuje pewność, że wszyscy podróżujący będą zadowoleni.

Outback

Żyj pełnią życia

Mówią, że życie jest kolekcją chwil. Outback został stworzony, by był przy Tobie i byś mógł na niego liczyć w każdym momencie życia. Rozpoczynaj wszystkie przygody i spełniaj marzenia z wyjątkowym poczuciem pewności. Outback swoim wyglądem potwierdza wszystko to, czym jest Subaru: wytrzymałość – by dotrzeć tam gdzie pragniesz, wszechstronność – aby wspierać Twój aktywny tryb życia, poczucie bezpieczeństwa – na którym możesz polegać. Wszystko to zapewni Ci spokój umysłu i komfort w docieraniu do celu.

XV

Zabawa jest wszystkim, czego potrzebujesz

Prezentujemy nowego Subaru XV – zaprojektowanego tak, abyś poczuł smak prawdziwej zabawy. Umiejętne połączenie miejskiego stylu i dobrej sylwetki, wyniesione na zupełnie nowy poziom możliwości, obudzi w Tobie niesamowite emocje i pozwoli przeżywać życie w sposób, o którym marzysz. Niezależnie od tego, czy właśnie spędzasz noc w mieście, czy cieszysz się spontanicznym weekendowym wyjazdem poza jego granice – XV pomoże Ci robić rzeczy, które kochasz, w sposób stylowy a jednocześnie komfortowy. Bo każdy dzień może i powinien być radosną przygodą.

Sprawdź ogłoszenia

Poznaj ofertę Subaru

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko samochody Subaru, ale również inne znane marki.