O nas

O nas

Historia

Historia firmy PHU Zdanowicz to długa droga, która pozwoliła na zdobycie ogromnego doświadczenia i profesjonalizmu w obsłudze i sprzedaży renomowanych, światowych marek samochodów.
PHU Zdanowicz to pasja motoryzacji i wytrwałość w realizowaniu marzeń. 

Człowiek

Właściciel firmy, Mirosław Zdanowicz, (ur. w 1938 r.), już w latach 1956-1966, był czynnym zawodnikiem motocrossu. Mistrz Polski z roku 1964, od 1970 do 1990 roku był trenerem Kadry Narodowej w motocrossie. Wychowawca trzech w-ce Mistrzów Świata, ponad stu Mistrzów Polski. W latach 1990-1998 szef sportów motorowych w Polsce. W latach 1992-1999 siedmiokrotnie organizował Grand Prix Polski Mistrzostwa Świata w Motocrossie w Gdyni Kolibkach.
Mirosław Zdanowicz to sukcesy - jego wychowankowie aż 24 razy zdobyli tytuły drużynowego Mistrza Polski w motocrossie i rajdach szybkich oraz kilkadziesiąt medali indywidualnych.

Mirosław Zdanowicz
Mirosław Zdanowicz
Prezes Zarządu Spółki

Maria Zdanowicz
Maria Zdanowicz
V-ce Prezes Zarządu Spółki

Aktualności

Siedziba firmy znajduje się w kompleksie budynków przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Wzrost sprzedaży samochodów Subaru oraz SsangYoung staje się motorem rozwoju firmy.
Niekwestionowanym atutem firmy są: najwyższa jakość świadczonych usług, wysoko wykwalifikowana kadra, oraz nowoczesne zaplecze techniczne.

Referencje

Od samego początku działalności głównym celem firmy jest zaspokojenie i zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego nawet najmniejszego Klienta.
Dla nas każda osoba jest ważna.