Części i akcesoria

Doradzamy naszym Klientom

Dział Sprzedaży Detalicznej jest prowadzony przez Handlowców, którzy korzystając ze swojego długoletniego doświadczenia, są w stanie udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zakupu części samochodowych, jak również wszelkich możliwości doposażenia samochodu w dodatki ułatwiające i uprzyjemniające jego eksploatację.

Części i akcesoria

Pragniemy podkreślić, że proponujemy Państwu najwyższej jakości oryginalne części i akcesoria zapewniające bezpieczeństwo i długotrwałą eksploatację. Wszystkim Klientom detalicznym oferujemy ponadto możliwość skorzystania z sezonowych akcji promocyjnych, które pozwalają na korzystniejsze warunki zakupu wybranego asortymentu w okresach, kiedy jest on najbardziej przydatny.

Akcesoria

Spersonalizuj swoją jazdę! Oryginalne akcesoria Subaru

Choć każde Subaru jest bogato wyposażone, to akcesoria Subaru są wspaniałym sposobem by dostosować samochód do Twoich wymagań i do stylu życia. Gdy chcesz dodać nowe możliwości, zwiększyć funkcjonalność czy spersonalizować wygląd swojego auta, akcesoria Subaru będą tak samo pasować i wykażą się taką samą jakością jak oryginalne wyposażenie samochodu. Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w poniższe odnośniki lub w naszym salonie. 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Waldemar Kozłowski
Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

Waldemar Kozłowski

Telefon:58 554 32 06 wew.5

Email:czesci@gdansk.subaru.pl

Twoja wersja przeglądarki nie pozwala na poprawne wyświetlanie treści serwisu www.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę.